ÇÖZÜM MİTSUBİSHİ KLİMA SİSTEMLERİ ÇÖZÜM TEKNİK SERVİSLERİ İKLİMLENDİRME SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Mitsubishi KLİMA Mitsubishi klima satış ve servis alanında deneyime ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip ve fark oluşturarak klima sektöründe tek adres olmaktır. Bu misyon doğrultusunda iletilen her şikayet ve görüşü, bizlere sunulan […]

ÇÖZÜM MİTSUBİSHİ KLİMA SİSTEMLERİ

ÇÖZÜM TEKNİK SERVİSLERİ İKLİMLENDİRME SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Mitsubishi

KLİMA

Mitsubishi klima satış ve servis alanında deneyime ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip ve fark oluşturarak klima sektöründe tek adres olmaktır. Bu misyon doğrultusunda iletilen her şikayet ve görüşü, bizlere sunulan bir fırsat olarak değerlendirip kendimizi sürekli yenilemek amacındayız.

Isıtma-Soğutma-Klima sektöründe 12 yıllık tecrübemizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çözüm Klima Beşiktaş merkezli olmak üzere İstanbul’un tamamında hizmetinizde… Mitsubishi Klima Heavy Industries (MHI) yüksek teknoloji ürünü inverter, kanallı tip, kaset tipi, salon tipi, tavan tipi ve vrf klimalar İklimsa güvencesiyle Mitsubishi markalı ürün taleplerinizde çözüm üretmektedir.

Çözüm Mitsubishi Klima olarak İstanbul ve ilçelerinin yanısıra İzmit, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa gibi büyük şehirler başta olmak üzere klima satış, montaj, bakım ve servis hizmeti vermekteyiz. Mitsubishi ürünleri için müşteri hizmetleri telefon numaramız 0212 287 79 05 den ulaşarak satın alabilir servis isteyebilir ya da detaylı teknik, fiyat bilgisi alabilirsiniz.”

Mitsubishi Klima ile siz de özlediğiniz konfora kavuşun.

ÜRÜNLER

İLETİŞİM

SAMSUNG VRF

MİTSUBİSHİ VRF

Open chat
Powered by