Mitsubishi klima servisi olarak; tüm mitsubishi heavy klima modelleri için arıza durumlarında müşteri hizmetlerimize ulaşarak yetkili klima tamiri hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bize ulaştığınızda adresinize uygun olan gezici servis ekibimizi yönlendirerek klimanızın tamiri için ne gerektiğine bakılarak adresinizde onarım yapılabiliyorsa sorununuz giderilmektedir. Herhangi bir yedek parça değişikliği gerekliyse tarafınıza bilgi verilerek gerekli orjinal yedek parça temin edilerek değişimi sağlanmaktadır.

Elektrikli cihazların tamamında olduğu gibi klimalarda da uzun süreli kullanımlar veya çevre şartları nedeniyle arıza durumları ile karşılaşılabilir. Tamir için yapılan incelemede yedek parça değişimi gerektirebilir. Bu noktada yedek parça kullanımlarında orijinal ürünlerden yararlanmak da cihazın ilk günkü veriminde ve özelliklerinde çalışmasını sağlamak için önemlidir. Yan sanayi denilen orjinal olmayan parçalar kullanıldığında fiyat açısından avantaj sağlansa da kısa zamanda geri dönüşü olmayan arızalarla karşılaşılabilir. Mitsubishi Heavy Klima ürünlerinin satış ve servis resmi distribütörü İklimsa yetkili servis noktası Çözüm Teknik Servisleri olarak kullandığımız bütün yedek parçalar garantili ve orjinal ürünlerdir.

Çözüm Mitsubishi Klima Servisi olarak iklimsa garantisi ile split, inverter ya da diğer tip klimaların performans düşüklüğü, çalışmama, su akıntısı, ısıtmama, soğutmama, ses ve gürültü yapma gibi değişik problemlerini adresinizde aynı gün uzman ekiplerimizle garantili olarak gideriyoruz.

Klima tamiri gerektirebilecek başlıca parçalar şunlardır:

 İç Ünite: Evaporatör, termostat expansion valf, evaporatör fanı, fan motorları, klimalarda kullanılan sensörler
Dış Ünite: Kondanser, drayer. kondanser fanı, klimaların soğutma ve ısıtma yapılarının gaz yolu ve her çeşit klima kumandası

Satış ve montajını gerçekleştirdiğimiz belli başlı yedek parça ve aksesuarlar şunlardır:

Klima temizleme spreyi: Klimaların iç ünite temizlikleri için kullanılmaktadır. Kötü kokulara ve hastalıklara neden olan bakteri ve küflerin oluşumunu engeller, yağ ve kiri temizler bulunduğunuz ortamın hijyenik olmasını sağlar. Organik etken maddeler kullanılarak üretildiği için insan sağlığına zararlı bir etkisi yoktur.

Klima kumandası: Klima kumandaları, gösterge ekranı ve ayar tuşları ile kaliteli bir kullanım sağlar. Isıtma ve soğutma ayarlarınızı kolay kullanılan tuşlarla yapabilir, klimanızı kontrol edebilir, ortam sıcaklığı hakkında bilgi alabilirsiniz. Arızalanması durumunda orjinal kumanda alınması gereklidir

Antibakteriyel filtre: Klimanın kullanıldığı alana temiz hava verilmesini sağlayan anti bakteriyel filtreler, dış mekandaki havayı sterilize ederek ortama yayarlar. Filtre temizliği yaptırılarak daha uzun süreli kullanım sağlanır.

Klima toz filtresi: Genellikle klimalarda filtre kirliliği ve değişimi için bulunan uyarı ışıklarından yararlanabilirsiniz. Ortamdaki havanın hijyenini sağlar, bakterilerden arınmış bir hava sunar. Ortam koşullarına göre değiştirilme sıklığı farklılık gösterebilir.

Klima tamiri veya yedek parçalar hakkında detaylı bilgi almak ya da tamir talebi için Mitsubishi klima yetkili servisi merkez ofisimizin 0212 287 79 05 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Open chat
Powered by