Mitsubishi Klima İklimsa Servisi, mitsubishi heavy klimaların tüm modelleri için montaj, bakım ve tamir ile ilgili İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Klimanızın arızasını bildirmek, servis kaydı oluşturmak veya Mitsubishi klimanız için montaj ya da bakım hizmeti istemek için, haftanın her günü bize  iletişim telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimizi 0 212 287 79 05 ve 0 212 287 09 11 nolu telefonlardan arayabilirsiniz.

Mitsubishi Klima Yetkili Tamir Hizmeti

Mitsubishi Klima cihazınız ile ilgili yaşadığınız problem ve arıza durumlarında servis ihtiyacı duyduğunuzda bize telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz hangi model olursa olsun Mitsubishi klima cihazınızın durumuna göre yerinde sorunları çözmektedir. Klima arızası servis yerinde giderilemeyecek durumda olduğu tespit edilirse, Mitsubishi klimanız servisimize tarafımızdan getirilmektedir. Tamir sonrası tüm testleri yapılarak adresinizde montajı yapılarak tamir işlemi tamamlanır.

Mitsubishi Klima Yetkili Bakım Hizmeti

Mitsubishi Heavy Klima bakım işlemlerine başlamadan önce klimanın iç ünite kasasının sökülmesi gerekmektedir. Klima kasası söküldükten sonra iç üniteye özel püskürtme yapılır, klimanızın gazı bitmişse gaz dolumu yapılır. İç ünitenin kasası ve filtleleri uygun bir alanda ilaçlanıp temizlendikten sonra tekrar yerlerine takılır sonra dış üniteye de bakım ilacı püskürtülerek bakım işlemi tamamlanıp teslim edilir.

Mitsubishi Klima Yetkili Montaj Hizmeti

Mitsubishi Heavy Klima cihazınızın montajı öncesi klimanın kurulacağı oda için klimanın btu’sunun yeterli olup olmadığı keşfi yapılması gerekir. Keşif yapıldıktan sonra sizin tercihinizle seçtiğiniz klimanın montajına geçilir. Klimanın iç ünitesini duvara sabitleyen askı sacı parçasını tüketicinin isteği üzerine duvarın uygun yerine montajı yapılır. Dış üniteyle bağlantısı yapılarak mantaj tamamlanır.

Mitsubishi Klima Demontaj Hizmeti

Mitsubishi klimanın demontaj işlemi sırasında öncelikle klima soğutmaya alınarak çalıştırılır ve gazı kompresör aracılığı ile serpantin içine toplanır. Gazı içine topladıktan sonra iç ünitenin arkasında iki boruyu birleştiren rekorları kurbağacık diye adlandırılan aletle sökülür.

Çözüm Mitsubishi Klima Yetkili Servisi

Mitsubishi klima yetkili servisi konusunda uzman ve eğitimli kadrosu ile klimanız için yerinde veya merkezimizde yetkili servis hizmeti vermektedir. İstanbul merkezli gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü kesintisiz ve hızlı hizmet vermekteyiz. Müşteri hizmetlerini servis talep kaydı oluşturmak için arayabilirsiniz. Size en yakın Mitsubishi klima servis aracımızı yönlendirerek uzman teknisyenlerimiz Mitsubishi markalı klimanızı yerinde veya merkezimizde tamir ederek gerekli testleri gerçekleştiriyor.

Eğer Mitsubishi markalı klimanızın parçasının değiştirilmesi gerekirse veya yerinde tamir edilemeyecek durumdaysa tamir edilmek üzere merkezimize getirilir. Mitsubishi Klima cihazınız tamir edildikten sonra tüm testleri yapılır.  Size teslim edilerek montajı tarafımızca yapılır.

Müşteri hizmetlerimizi 0 212 287 79 05 ve 0 212 287 09 11 nolu telefonlardan arayabilirsiniz.

Open chat
Powered by